Náštěva tety ¤ Aqualand Moravia | Týdeník #3

Ano, opravdu se mi to daří psát pravidelně. Dnes jsou tu zase dvě témata. 

Tentokrát se to bude odehrávat z víkendu. 

Na víkend k nám přijeta teta. 

Sobota : 
V sobotu přijela kolem 16:00 hod. Hned jsme oslavili mamčini narozeniny (má je až 2, no ale co :D) Každopádně když jsme to oslavili chvíli jsme si povídali. A potom jsme se šli projít.
Btw. Z fotek udělám samostatný článek, všechny jsou totiž u tety na foťaků takže musím chvíli počkat než mi je pošle ;)

Yes, I really succeeding write regularly. Today, there are again two themes.

This time it will take place the weekend.

On the weekend we arrive to the aunt.

Saturday:
On Saturday arrived around 16:00 pm. Immediately we celebrate mothers' birthday (it is up to 2, no but what after all, it does not matter: D) Anyway, when we celebrate while we talked. And then we went.

Btw. The photos do a separate article, all because his aunt on my camera so I have to wait a while before send them to me;)

Neděle : 
Ráno jsme zašli na kafe k přátelům no a potom jsme vyrazili do Aqualandu Moravia. Cesta ani netuším jak dlouho trvala :D. Každopádně když jsme tam přijeli byla u dveří fronta jako blázen. Tak jsme se rozhodli že si skočíme na jídlo. Když jsme vyšli z restaurace už tam taková fronta nebyla. 

Mně osobně nejvíce zaujali atrakce. Jo taková funny storka :D když sem byl na jední atrakci tak se mi tam podařil stratit čip (na otvíraní skřinky) na štěstí se čip našel. 

Sunday:
In the morning we went for a coffee to no friends, and then we went to Aqualand Moravia. Cesta do not even know how long it lasted: D. Anyway, when we arrived there was a queue at the door like crazy. So we decided that we go for a meal. When we left the restaurant had there been such a queue.


I personally took most attractions. Jo Stork, such funny: D when I was at one attraction and I succeeded to lose chip (for opening the housing) Fortunately chip found.


No to bude vše. 
Luv ya <3
Vítek

Well, that will be all.
Luv ya <3

Vitek

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Moje staré fotky na INSTAGRAMU

TYPY NA SERIÁLY ep. 3

Co mám ve svém mobilu?