Příjmací zkoušky ¤ Ostříhaní | Týdeník #2

Dnes je tu pokračování týdeníku :) dnes jsou tu 2 témata takže jdeme :) 


Začnu příjmacími zkouškami na osmileté gymnazium se konali 16.4.2015. Přijmačky byli dopoledne lepší než ty na nečisto ty byli večer. 
Osobně musí říct že mi šly jít ti ostrý než nanečisto protože ty byli rano no a nanečisto byli až večer na muj den z přijmaček se mužete kouknout ve vlogu na Víťa & Bastík´Life 

Today there is a continuation of the weekly :) Today there are two themes so we go :)


I'll start Admission tests on eight high school took place April 16, 2015. Přijmačky morning were better than the dry run were the evening.

Personally, I must say that I went to go sharp than those mock because they were well in the morning and in the evening they were rough draft on my day of přijmaček You can see it in the vlog on Vita & Bastík'Life

No a poslední dnešní téma je ostříhaní. 
Osobně já to ještě tak dlouhý neměl jen sem měl super nápad dát si na ofinu sprej a jelikož se sprej má dávat 30 cm od hlavy tak já to neudělat :D no a potom ten sprej udělá něco jako lak :D takže ti vlasy skoro nešli učesat :D takže jsme si je radší nechal ostříhat :) 

Well, today's topic is the last cut.

Personally, I was not so long not only I had a great idea to put your bangs spray and spray as it is to give 30 cm from head so I do not do it: D no, and then he would do something like spray paint: D so I almost did not go to comb hair : D so we'd better let them cut :)


Mějte se hezky 
Luv ya <3

Have a nice day

Luv ya <3

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Moje staré fotky na INSTAGRAMU

TYPY NA SERIÁLY ep. 3

Co mám ve svém mobilu?