Tydeník #1 | Velikonoce × nejde net × Zayferus |

Krásný den všem čtenářům, 
dnes tu pro vás mám članek který by tady měl být každý týden :) TÝDENÍK . V těhle článcích půjde o to že vlastně budu říkat co se mi stalo a tak dále :) Jdem na to :) 

Beautiful day to all readers,

today we have for you the content you would be here every week :) WEEKLY. In this article it will be important that I actually say what happened to me, and so forth :) Here we go :)Abych pravdu řekl nic se až nestalo. Týden začal velikonocemi :) které se vydařili :) na kanale Víťa & Bastík´s Life jste mohli vidět  VLOG  

Frankly nothing to happen. The week started Passover Which was a success :) :) on channel Vita Life & Bastík's You Could see VLOG


Úterý začala škola :´( co si budem povídat nikoho se nebaví učit :D každopadně o Úterý nám nešel net takže to bylo dost komický internet nam začal jít zas až ve Čtvrtek :D No každopádně zapomněl jsem že v úterý jsem byl taky na skok v Brně :)  

Tuesday started school: '(what we will talk to anyone tired of learning: D Anyway, we did not go on Tuesday net so it was pretty funny internet nam began walking again until Thursday: D Anyway, I forgot that on Tuesday I was also a jump in Brno :)


Ve Středu to byla taková ta klasika no prostě škola.

On Wednesday, it was one of those classic but just a school.

Do tohodle by se dal zrnout i Čtvrtek, klasika škola :D až na to že nam po 2 dnech šel konečně net :D

 Do this one could be summarized as Thursday, classic school: D up to us after 2 days finally went net: D

No a Pátek. Dneska se uskutečnil program Zayferus :) tenhle program se měl uskutečnit už na 1. dubna jelikož ale pršelo tak se to uskutečnilo až dneska byl to skvělej program a těšte se na VLOG :) 

Well, Friday. Today, the program took place Zayferus :) this program was to take place on April 1 already but since it rained so it would happen until today it was a great program and look forward to vlog :)

No to bude všechno no a v neděli by měl konečně vyjít článek o Skladišti :) 
Mějte krásný zbytek Pátku
Luv ya <3 

Well, it's all well and Sunday should finally come out of a warehouse article :)

Have a great rest Friday

Luv ya <3
 

 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Moje staré fotky na INSTAGRAMU

TYPY NA SERIÁLY ep. 3

Co mám ve svém mobilu?