TYPY NA SERIÁLY ep. 3

Hezký den všem, dneska přináším další část Typů na Seriály.

1. Případy pro Lauru:
Tenhle seriál jsem objevil náhodou. Seriál pojednává o Lauře Diamondové, detektivce 2.okrsku, která se snaží skloubit osobní život a pracovní život. Ale nějakým kouzelným způsobem se jí to daří skloubit. Vše se ale komplikuje když se její ex stává jejím šefém na oddělení.


2. Agents of S.H.I.E.L.D:
Opět tenhle seriál jsem objevil náhodou. Tenhle seriál pojednává o Agentech agentury S.H.I.E.L.D (jak jinak). Tenhle seriál si mi líbí hlavně díky kvůli osobitosti - seriál má dobrý děj - pořád se něco děje. Určitě doporučuji.


3. Svatyně:
Na tento seriál jsem narazil díky Amandě Tapping, která zde hraje hlavní roli. Seriál pojednává o 157 lete doktorce Helen Magnusové, která spolu se svým týmem hledá abnormáli a dobrovolně či nedobrovolně je ubytovává ve Svatyni.


4. Agent Carter:
Opět seriál z vesmíru MARVEL. Všichni kdo viděli 1. Kapitána Ameriku - Captain America: First Avengers, tak zná neohroženou agentu Margaret "Peggy" Carterovou. Tento seriál pojednává potom co se stalo po válce s Peggy. Seriál doporučuji

5. Sabrina Mladá Čarodějnice: 
Taková nostalgie :D. Seriál pojednává o 16 leté Sabrině, která zjišťuje že je čarodějnice a seznamuje se s tímto světem :D.
¨

Tohle je dneska vše. Doufám že se Vám článek líbil a někdy příště.

Vítek

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

TIME MANAGMENT

TIPY NA SERIÁLY 2016